11. ledna 2014

Řekněme NE nudným zimním večerům! :)

Přátelé, kamarádi, nevím jak vás, ale mě už ta zima - nezima nebaví. Ani teplo, ani mráz, dělat se skoro nic nedá, sníh v nedohlednu.. Oč je počasí horší, o to mám větší chuť vzpomínat na vlídné klima Kanárských ostrovů, pohodu a cestování.

Pojďte se se mnou zahřát prohlížením fotek, vyprávěním zážitků a poslechem rytmické hudby... možná se hecnu a budou i papas arrugadas a mojo rojo. Měla jsem v plánu i ochutnávku kanárského rumu, leč bohužel, zařval na Silvestra :) Promítání se uskuteční v Brně, v Café Práh, začátek v 18 hodin, vstupné se neplatí!


... a kdo by nemohl přijít nebo se chtěl namlsat předem, může na fotky kouknout doma u krbu na blogu anebo na krátkém promítání v rámci doprovodného programu AČCKA - GO 2014 - v pátek 17. ledna od 17 hodin, pódium pavilonu F :)

 

Kdo si myslí, že se na Kanárské ostrovy jezdí jen za mořem a bronzovým opálením, je vedle jak ta pinie. Kanáry lákají duši dobrodruha hlavně všudypřítomnými sopečnými kužely, krátery, písečnými dunami, jehličnatými háji, vavřínovými pralesy, rozkvetlými loukami a svěží vůní vzduchu nasyceného solí.

Co ostrov, to jiná krajina, lidé, atmosféra. A když po horské tůře, lezecké výpravě či cyklovýletě polechtá člověk chuťové buňky kanárským rumem nebo čerstvou rybou, spatří náhle v souostroví ráj na zemi...

Žádné komentáře:

Okomentovat