28. května 2013

Něco končí a něco začíná ...

Chtěla jsem začít článek něčím chytlavým. Něčím jako "po x letech vysokoškolského studia  jsem konečně dosáhla na metu nejvyšší" nebo "byl to běh na dlouhou trať, ale podařilo se mi protnout cílovou pásku". Ale čím víc jsem přemýšlela, tím víc mi všechno přišlo hrozně patetické. Vždyť, objektivně, o co jde? Zisk titulu přece není bonus navíc, ale něco, co bylo v plánu už dloooouhou dobu. Dokonce tak dlouhou, že počet let studia raději než konkrétním číslem maskuju tajemným "x". Takže patos stranou, shrnu to jednoduchým HURÁ, titul je doma. Stavěla jsem se na hlavu, učení šlo ztuha - ale protože jsem bojovník, nemusela jsem se titulu jen z dálky klanět či dokonce ohnout hřbet :) ... jojo, v poslední době dost cvičím jógu :)
 

A teď, po učícím martýriu a přípravách na státnice, na obhajobu a na zkoušky ze špániny, přichází zasloužená odměna! V sobotu razíme na tři týdny do Gruzie a Arménie. Plán je zatím jen mlhavý, pro samé studium ještě nebyl čas pročíst průvodce a vytyčit trasu, klasika... Ale to se dožene, do odjezdu zbývají ještě tři dny. Dobrodrůžo se blíží!


A po návratu vzhůru do pracovního procesu, to už bude inčí kafe :)1 komentář:

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchodujte kdekoliv - Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětSmazat