24. ledna 2011

Promítací maraton pokračuje

Mám za sebou vražedný týden, kdy jsem v jižních Čechách absolvovala čtyři promítání ve třech dnech (České Velenice, Nové Hrady, Třeboň a Benešov nad Černou). Byla to zkušenost o to zajímavější, že jsem poprvé povídala lidem sama, Jarda musel chodit v Olomouci do práce. Počáteční obavy před "jihočeským turné" se naštěstí ukázaly jako liché, přišli samí milí lidé a nedostavil se žádný šťoura (jak jsem se bála a pro jistotu tři dny dopředu četla perličky z historie navštívených zemí). Přednášky byly komorní, probíhaly v kulturáčcích, střední škole nebo klubech důchodců. S první větou ze mě okamžitě spadla nervozita a příjemná odezva od posluchačů mě povzbuzovala v povídání. Moc jsem si to ve finále užila. Jen bude potřeba zase někam vyjet, aby člověk mohl návštěvu zopakovat :)

Ve čtvrtek 20.1. jsme si s Jardou střihli trochu větší akci před brněnským publikem - nervozita z početnějšího publika na nás byla znát, ale i tak snad byla akce hodnocena kladně. Měsíc si dáme pauzu (abychom se nepřemotivovali :) ) a na konci února nás čeká festival Cyklocestování.

Tímto bych vás na Cyklocestování ráda pozvala!
V rámci dvoudenní akce se objevíme nejprve v neděli 20. února ve Frýdku - Místku (kino Vlast) a o týden později, tedy 27. února, v Hradci Králové v Muzeu východních Čech. Povídání s názvem Ostře sledovaný Myanmar začíná vždy ve 13 hodin. Podrobnější program obou festivalů, včetně informací o vstupenkách si můžete přečíst ZDE. Přijďte si oživit nedělní odpoledne vyprávěním o Myanmaru a vraťte se tak s námi o 60 let zpět... Kromě nás promítá třeba i cyklocestovatelská ikona Honza Vlasák. Těšíme se na viděnou!

1 komentář:

  1. Tvá cestovatelská přednáška byla moc pěkná, děkuji. Táta

    OdpovědětSmazat