17. dubna 2010

Čerstvé novinky

Mám dneska krátkou sobotu, což znamená, že se mi z práce povedlo přijít už kolem páté, tak hned sedám a popořadě píšu, co nového se za uplynulé dny událo :)
  • Do Singapuru nám přijel nový sparing partner - Jardův kamarád, sportovec a model (!!!) Blérva, takže jsme toho v úterý hned využili, vylákali ho do parku a v altánku jsme rozjeli českou párty. To znamená, že pivo (i když plechovkové) teklo proudem :) Kouřili jsme vodní dýmku a užívali si, že můžem mluvit česky. Uvědomuju si to každý den v práci - i když se mi angličtina každým dnem dostává víc pod kůži, louskám detektivky od Agathy Christie a mluvit se rozhodně nebojím, nikdy nebude jako mateřština, nikdy člověk nebude házet vtípky tak, jako to může dělat česky.. Hezky jsme se v parku veselili - zkrátka Když potká sob soba, mají radost oba, ale když se sejdou tři sobi, tak se radost násobí..
  • Daří se mi prosazovat si v práci ranní směny, takže se domů vracím dřív a stíháme sportovat - předevčírem odpolední běhání v džungli, včera squash a dneska kolečkové brusle. Bolí mě celý člověk, ale jsem spokojená a vybouřená :)
  • Dostali jsme od taťky DVA balíky sladkostí - to znamená asi ČTYŘI kila sladkostí, sýrů a jiných dobrot, paráda!
  • Největší novinka na závěr ... famfáry prosím ...
MÁME LETENKY DOMŮŮŮ !!! :)

Blížící se léto nás nutí plánovat, takže náš rozvrh je následující - do 10. května jsme v Singapuru, to nám končí nájem. Pak vyrazíme na cesty, projedeme co se dá (přesněji zatím nevíme, uvažujeme o Myanmaru, ale nějak se to tam mydlí) a pak 17. 8. 2010 sednem na letadlo v Kuala Lumpur a 17. večer přistanem v Londýně :) Popříletové plány taky ještě zvažujeme. Záleží, jestli z Londýna poletíme nebo pojedeme, ale určitě se budeme chtít co nejdřív vrhnout do ponávratových oslav v rodinném a kamarádském kruhu! :) Trošku se pereme, čí příbuzenstvo se bude navštěvovat jako první, ale na to je ještě brzo - budeme mít celé tři měsíce na rozhodování...

2 komentáře:

  1. Ohledně toho zápasu, čí příbuzenstvo navštívíte dřív, nechte to na náhodě, třeba si řekněte: čí příbuzný se dřív ozvou v komentáři, tam pojedeme. Nevyhráli jsme náhodou? Liberecká větev.

    OdpovědětSmazat
  2. juchuuu:-))uz se tesim:)))Frydecka vetev se hlasi jako druha ale veri ze zvitezi:-)))))a bude prvni:)

    OdpovědětSmazat