23. prosince 2009

Kudy jsme jeli?

Pokusila jsem se udělat malý náčrtek trasy, kterou jsme na Filipínách projeli. Modré čáry jsou přelety mezi ostrovy. Zdatní počítačoví experti mi prominou nízkou grafickou úroveň - já to jinak než v programu Malování neumím - ale kladu důraz na výpovědní hodnotu obrázku, estetično až v druhé řadě :)


Zároveň přidávám odkaz na krátké video na Youtube - je to filípnská písnička, ktrerá hrála na každé lodi, v letadle... Hezky se to poslouchá a v klipu jsou pěkně vidět největší lákadla Filipín.
http://www.youtube.com/watch?v=8fRgS8iHMsw

Pokud máte chuť na trochu tepla, slunce či přírodních krás na fotkách, tak Jarda vyvěsil celou fotodokumentaci na http://cestysvetem.cz/gallery .

1 komentář:

  1. ahoj marketko konecne jsem na rychlejsim internetu tak muzu neco napsat, ty jsi proste silena:))ten tvuj blog se cte tak rychle ze bych potrebovala doplnovat material rychleji:)))je to super takhle o tobe cist fakt, Jarda je fakt borec ze zabehl maraton, ty vypadas uzasne, moc ti to slusi, fakt:))je videt ze ti Taiwan prospiva:))nebo Jarda?:))mam te rada zlato oslav si krasne Silvestra a uzivej co to da:))coz neni treba rikat, ze..:)AB

    OdpovědětSmazat