3. listopadu 2009

Když se daří, tak se daří...

Když se může něco pokazit, pokazí se to, praví Murphyho zákon.
A když se to má pokazit najednou, tak se to taky najednou pokazí.

Od včerejška se fakt daří. Vyjeli jsme s Jardou na Night Market, že si konečně dáme kuřecí pařátky nebo něco z vnitřností - a že pojedeme na mém kole značky LEOPARD, překřtěném na PARDÁLA :) Jarda se opřel do pedálů, kolena měl asi ve výšce uší a já seděla na nosiči vzadu. Asi kvůli té vysoké rychlosti, kterou jsme svištěli (hihi) jsme ulici s nočním trhem přejeli a tak trochu jsme zabloudili. Nicméně věděli jsme, že jsme na druhém konci města, než je náš byt. A náhle se ozval důvěrně známý zvuk syčícího vzduchu - píchli jsme... Tak nezbylo nic jiného, než si udělat romantickou noční procházku. To nebylo vše! Došli jsme k Marketu a zjistili, že v pondělky je trh zavřený... Takže jsme se táhli přes celé město, s píchlým kolem a úplně zbytečně :)

Protože očekáváme vzácnou návštěvu (za chvilku dorazí z Čech Jardova ségra Táňa s kamarádkou), celý den jsem dneska gruntovala - vytřela podlahu, všecko se lesklo... A přijdu ze školky, nesu si svůj večerní čaj a bác ho, utrhlo se mi ucho od igelitového pytlíku, kelímek pádem praskl a mně se na vytřenou podlahu rozlilo půl litru sladkého čaje s mlíkem. Tak znova hadr do ruky, úklid pro velký úspěch nutno opakovat :)

A do třetice všeho dobrého - můj blog zničeho nic napadl nějaký zákeřný virus, všecko se mi tu hroutí, dopoledne tu strašily nějaké nevyžádané reklamy, trošku z toho šílím... Ale netřeba panikařit, na odstranění závad se vytrvale pracuje a snad bude blog zase brzy vyhovovat mým náročným estetickým a grafickým požadavkům :)

Žádné komentáře:

Okomentovat